News and Media Holding - Pre médiá

Pre médiá

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov.
Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské a hobby tituly.

External / Internal Communication Specialist

Mgr. Zuzana Chalupová
tel: +421 904 746 825
email: zobraziť email

18.10.2016

Zdravie prináša Zdravie

Časopis Zdravie exkluzívne, ako štvrtá krajina v Európe, ponúka svojim čitateľom sériu odborných publikácií vydaných prestížnou Harvard University v Cambridge (Harvardova univerzita), kde sa môžu dočítať o najčastejších ochoreniach súčasnej doby, prečo vznikajú, ako im zamedziť a tiež sa dozvedieť, ako s pomocou odborníkov a najnovších vedeckých poznatkov, môžu týmto chorobám predchádzať.

14.10.2016

Plus 7 dní pripravilo nový projekt – DVD Mafiáni

Týždenník PLUS 7 DNÍ (P7D) prichádza s novým unikátnym projektom a prináša limitovanú edíciu s pribaleným DVD Mafiáni. Tento úspešný seriál sa vysielal na RTVS začiatkom roka 2016. Do limitovanej edície je pripravených 6 DVD.

09.09.2015

Redakcie Báječnej ženy a Dobrého jedla sa spoja, tím povedie Tekelyová

Vydavateľstvo News and Media Holding robí ďalšie zmeny vo vedení redakcií svojich časopisov. Novú šéfredaktorku dostanú od októbra týždenník Báječná žena a mesačník Dobré jedlo, ktorých redakcie sa zároveň spoja.

02.09.2015

Pluska, Centrum a Trend už sú súčasť jednej firmy, akciovky NMH

Firmy Spoločnosť 7 Plus, a. s., Centrum Holdings, a. s., Trend Holding, s. r. o. a Trend Representative, s. r. o. a Media Magazín, a. s. od 1. septembra 2015 prestali fungovať ako samostatné právne jednotky a stali sa súčasťou jedinej firmy, akciovky News and Media Holding, a. s., ktorá vznikla koncom minulého roka.

24.08.2015

Brejk po rokoch zmení šéfredaktora a prejde redizajnom

Skupina News and Media Holding (NMH) chystá zmeny vo svojom pánskom časopise Brejk. Z postu šéfredaktora odíde po vyše siedmich rokoch Adrián Potančok, končí aj jeho zástupkyňa Alena Kubranská. O nástupcoch zatiaľ spoločnosť neinformuje.

12.08.2015

Médiá Penty sa spoja do jednej firmy od septembra

Jednotlivé slovenské mediálne spoločnosti, ktoré vlani prevzala finančná skupina Penta, sa chystajú na zmenu organizačnej štruktúry. Od septembra zlúči spoločná firma News and Media Holding (NMH) doterajšie vydavateľstvá Spoločnosť 7 Plus, Trend Holding a Centrum Holdings, ktoré zároveň opúšťa svoje pôvodné sídlo.

30.03.2015

Mediálny holding Penty angažoval šéfa digitálu

Manažment spoločnosti News and Media Holding doplní od 1. mája Martin Marek, ktorý bude zodpovedný za digitálnu stratégiu mediálneho holdingu Penty. Na nové pôsobisko prichádza z českej pobočky vydavateľstva Burda International.

19.02.2015

Mediálna skupina Penty má finančného riaditeľa

Spoločnosť News and Media Holding, vznikajúca mediálna skupina patriaca pod krídla skupiny Penta, má finančného riaditeľa. Do manažmentu generálneho riaditeľa Petra Mertusa pribudol Marián Koreň.

26.01.2015

Denník Plus Jeden Deň mení šéfredaktorku, vracia sa Závodská

Redakciu druhého najpredávanejšieho slovenského denníka povedie od 1. februára opäť Nancy Závodská. Po takmer ročnom pôsobení vo funkcii vymení Andreu Jovanovič. N. Závodská dosiaľ zastávala vo vydavateľstve funkciu riaditeľky printových médií.

02.12.2014

Z Ringier Axel Springer k Pente: Šéfom novej mediálnej skupiny je Mertus

Predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom rodiaceho sa mediálneho domu skupiny Penta sa stal k začiatku decembra Peter Mertus, dlhoročný šéf vydavateľstva Ringier Axel Springer (predtým Ringier) na Slovensku.